Montaż filmów

Montaż filmów na zlecenie

Realizujemy obróbkę nagrań przesłanych przez klienta w sposób kompleksowy, od korekcji kolorów i stabilizacji obrazu, po dynamiczne przejścia, animacje i dobór muzyki pasującej do koncepcji projektu. Niezależnie od tego, czy jest to film weselny, reportaż czy teledysk, z chęcią podejmiemy każde wyzwanie!

Co otrzymujesz?

  • selekcję wszystkich przesłanych plików wraz z wyborem odpowiednich momentów, nadających się pod względem jakości i zawartości,
  • montaż materiałów źródłowych wraz z poprawą jakości obrazu oraz zamieszczeniem przejść i efektów,
  • licencjonowany podkład muzyczny,
  • film w formacie spełniającym wszystkie wymagania postawione przez platformę transmisyjną,
  • dwie sesje poprawkowe w cenie, wykluczając tworzenie całości lub znacznej części materiału od zera.
montaż filmów na zlecenie
Przebieg współpracy

Jak to działa?

Przesłanie plików

Współpracę rozpoczynamy od przesłania wszystkich plików źródłowych, niebędnych do realizacji zlecenia.

Uwagi i poprawki

Po wstępnym montażu przychodzi czas na uwagi i poprawki dotyczące tego, co udało się przygotować.

Finalny materiał

Po dokonaniu poprawek finalny materiał w docelowej rozdzielczości jest dostępny w chmurze do pobrania.

Montaż filmów reklamowych

Reklama dźwignią handlu! Często sukces sprzedażowy nie zależy od rzeczywistej jakości oferowanych usług, a od prowadzonej kampanii reklamowej. My zajmiemy się odpowiednim pokazaniem zalet reklamowanych produktów na dużym ekranie, co umożliwi przedstawienie oferty szerszej grupie docelowej i pozyskanie nowych klientów.

Wiele rodzajów, jeden cel.

Filmy reklamowe można realizować na wiele sposobów. Mogą one przyjąć formę na przykład spotu reklamowego, filmu produktowego czy filmu prezentującego kulisy pracy firmy. W przypadku książek lub filmów pełnometrażowych bardzo często w ramach promocji zamieszcza się również teasery i zwiastuny. Każdy rodzaj filmu reklamowego ma spełniać jeden cel – kierować działanie odbiorcy na czynności zakupowe związane z promowaną ofertą.

montaż reklam

Dostosowanie do nośnika docelowego.

Każda platforma wyświetlająca przygotowaną reklamę rządzi się swoimi prawami. Wielkości czcionek, dynamika, kolorystyka i wiele innych czynników zależą od docelowego nośnika, na którym film zostanie wyświetlony. W zależności od tego, czy reklama pokaże się na smartfonie, telewizorze, wyświetlaczu w autobusie czy kilkumetrowym bilbordzie, odpowiednio dostosowujemy wyświetlaną zawartość, by była ona czytelna i spełniała swoje zadanie najlepiej jak to możliwe.

montaż filmów reklamowych

Montaż filmów weselnych

Ślub to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, a profesjonalnie wykonany film weselny stanowi doskonałą pamiątkę z tego niezwykle ważnego dnia. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój stary materiał czy zlecić nam montaż filmu z całego wydarzenia od zera, zrobimy wszystko co w naszej mocy abyście byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego.

Na co się składa profesjonalny montaż filmu weselnego?

Podczas obróbki nagrań weselnych niezwykle ważne jest, aby zadbać o korekcję kolorów i stabilizację wstrząsów kamery na poszczególnych ujęciach. W odpowiednich momentach, zamiast relacjonować poszczególne wydarzenia z oryginalną ścieżką dźwiękową, prezentujemy je z podłożoną muzyką, co nadaje filmowi odpowiedni nastrój i czyni go bardziej dynamicznym. Każdy film kończymy ślubnym teledyskiem, który stanowi doskonałe podsumowanie całej zabawy i jest krótkim elementem, do którego zawsze można wrócić.

montaż filmów weselnych

Jesteś operatorem kamery? Poszukujesz montażysty? Zapraszamy do współpracy!

Jeśli zajmujesz się nagrywaniem filmów weselnych i szukasz osoby, który zajmie się montażem zarejestrowanych materiałów to bardzo dobrze trafiłeś. Korzystanie z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia pozwoli ci zaoszczędzić masę czasu, a co za tym idzie również pieniędzy. Na firmy zapewniające stałe zlecenia czekają atrakcyjne rabaty.

filmy weselne montaż

Nie jesteś zadowolony ze swojego filmu weselnego? Zobaczmy co da się zrobić.

Materiał, który otrzymałeś dalece odbiega od Twoich oczekiwań? Może był on tworzony wiele lat temu, więc chcesz go odświeżyć i dopasować do obecnych standardów? Zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się wspólnie sprawić, że nowa odsłona Twojego filmu weselnego na nowo zachwyci odbiorców i z dumą będziecie mogli się nim pochwalić przed znajomymi.

montaż filmy weselne

Montaż teledysków

Teledysk muzyczny jest doskonałym uzupełnieniem utworu zamieszczonego w internecie. Dobrze zrobiony teledysk dodatkowo potęguje pozytywne odczucia związane z odbiorem danej publikacji.

Styl filmowy lub animowany.

Klip muzyczny można zrealizować w różnych formach. Zajmujemy się zarówno montażem teledysków filmowych, opartych na zarejestrowanych przez operatora nagraniach, jak i realizacją teledysków animowanych. Animowane formy klipu muzycznego zaczynają zbierać coraz większą popularność i otwierają wiele kreatywnych możliwości wizualizacji przekazywanej w utworze treści.

montaż teledysków

Montaż filmów na YouTube

Prowadzenie kanału na YouTube jest czasochłonnym zajęciem, szczególnie ze względu na bardzo złożony proces postprodukcji treści. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie i znajomość aktualnych trendów pozwolą Ci wejść na wyższy poziom jakości publikowanych na kanale filmów. Podejmując z nami współpracę możesz skupić się na tym co najważniejsze, czyli na nagrywaniu kolejnych materiałów, bez tracenia czasu na montaż filmów i projektowanie miniatur.

Spójna oprawa graficzna wszystkich filmów.

Ważnym elementem, świadczącym o profesjonalizmie udostępnianych materiałów jest spójna oprawa audiowizualna, kojarząca się z danym kanałem. Wliczają się w nią między innymi intro, outro czy animacje zachęcające do podjęcia określonych działań, np. zostawienia subskrybcji czy polubienia pod filmem. W ramach współpracy zajmiemy się nie tylko montażem przesłanej surówki, ale i przygotowaniem dedykowanej oprawy kanału, która będzie wizualnie z nim kojarzona.

montaz filmow na youtube

Miniatury muszą przykuwać uwagę.

Nim oglądający wyświetli film, niemalże zawsze najpierw widzi jego miniaturę. Odpowiednie zaprojektowanie spójnych i czytelnych w pomniejszeniu miniatur jest równie ważne, co montaż samego filmu. Mając to na uwadze, zawsze projektujemy miniaturki w oparciu o opracowany wcześniej szablon, dzięki czemu siatka wyświetlanych na kanale filmów sprawia wrażenie przemyślanej i uporządkowanej.

montaż youtube

Dynamiczny montaż poprawia watchtime.

Jak najdłuższe utrzymanie uwagi widza jest zadaniem niełatwym, ale doskonale wiemy jak w postprodukcji można o to zadbać. Filmy na YouTube, ze względu na ogrom zamieszczonych tam treści, powinny zachowywać odpowiednią dynamikę, na którą zawsze w montażu kładziemy szczególny nacisk.

montaż filmów youtube

ZAMÓW INDYWIDUALNĄ WYCENĘ