Montaż filmów

Montaż filmów na zlecenie

Realizujemy obróbkę nagrań przesłanych przez klienta w sposób kompleksowy, od korekcji kolorów i stabilizacji obrazu, po dynamiczne przejścia, animacje i dobór muzyki pasującej do koncepcji projektu. Niezależnie od tego, czy jest to film weselny, reportaż czy teledysk, z chęcią podejmiemy każde wyzwanie!

Co otrzymujesz?

  • selekcję wszystkich przesłanych plików wraz z wyborem odpowiednich momentów, nadających się pod względem jakości i zawartości,
  • montaż materiałów źródłowych wraz z poprawą jakości obrazu oraz zamieszczeniem przejść i efektów,
  • licencjonowany podkład muzyczny,
  • film w formacie spełniającym wszystkie wymagania postawione przez platformę transmisyjną,
  • dwie sesje poprawkowe w cenie, wykluczając tworzenie całości lub znacznej części materiału od zera.
montaż filmów na zlecenie
Przebieg współpracy

Jak to działa?

Przesłanie plików

Współpracę rozpoczynamy od przesłania wszystkich plików źródłowych, niebędnych do realizacji zlecenia.

Uwagi i poprawki

Po wstępnym montażu przychodzi czas na uwagi i poprawki dotyczące tego, co udało się przygotować.

Finalny materiał

Po dokonaniu poprawek finalny materiał w docelowej rozdzielczości jest dostępny w chmurze do pobrania.

Montaż filmów reklamowych

Reklama dźwignią handlu! Często sukces sprzedażowy nie zależy od rzeczywistej jakości oferowanych usług, a od prowadzonej kampanii reklamowej. My zajmiemy się odpowiednim pokazaniem zalet reklamowanych produktów na dużym ekranie, co umożliwi przedstawienie oferty szerszej grupie docelowej i pozyskanie nowych klientów.

Wiele rodzajów, jeden cel.

Filmy reklamowe można realizować na wiele sposobów. Mogą one przyjąć formę na przykład spotu reklamowego, filmu produktowego czy filmu prezentującego kulisy pracy firmy. W przypadku książek lub filmów pełnometrażowych bardzo często w ramach promocji zamieszcza się również teasery i zwiastuny. Każdy rodzaj filmu reklamowego ma spełniać jeden cel – kierować działanie odbiorcy na czynności zakupowe związane z promowaną ofertą.

Unikalność

Oddamy unikalny charakter Twojej marki, przyciągając uwagę odbiorców i pozostawiając trwałe wrażenie.

Dynamika

Przyciągniemy uwagę widza od pierwszych sekund i skutecznie zainteresujemy go promowaną ofertą.

Konwersja

Dzięki odpowiednim zabiegom skutecznie przekonamy odbiorców do podejęcia zakupowych decyzji.

Dostosowanie do nośnika docelowego.

Każda platforma wyświetlająca przygotowaną reklamę rządzi się swoimi prawami. Wielkości czcionek, dynamika, kolorystyka i wiele innych czynników zależą od docelowego nośnika, na którym film zostanie wyświetlony. W zależności od tego, czy reklama pokaże się na smartfonie, telewizorze, wyświetlaczu w autobusie czy kilkumetrowym bilbordzie, odpowiednio dostosowujemy wyświetlaną zawartość, by była ona czytelna i spełniała swoje zadanie najlepiej jak to możliwe.

Dopasowanie do platformy
Skuteczność i czytelność
Optymalizacja i kompresja treści
Na wszystkich urządzeniach

Montaż filmów weselnych

Ślub to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, a profesjonalnie wykonany film weselny stanowi doskonałą pamiątkę z tego niezwykle ważnego dnia. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój stary materiał czy zlecić nam montaż filmu z całego wydarzenia od zera, zrobimy wszystko co w naszej mocy abyście byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego.

Na co się składa profesjonalny montaż filmu weselnego?

Podczas obróbki nagrań weselnych niezwykle ważne jest, aby zadbać o korekcję kolorów i stabilizację wstrząsów kamery na poszczególnych ujęciach. W odpowiednich momentach, zamiast relacjonować poszczególne wydarzenia z oryginalną ścieżką dźwiękową, prezentujemy je z podłożoną muzyką, co nadaje filmowi odpowiedni nastrój i czyni go bardziej dynamicznym. Każdy film kończymy ślubnym teledyskiem, który stanowi doskonałe podsumowanie całej zabawy i jest krótkim elementem, do którego zawsze można wrócić.

Nie zanudzimy

Nasze produkcje nigdy nie trwają przesadnie długo i nie zmuszają oglądających do przewijania. Montujemy dynamicznie, ciekawie i nowocześnie.

Zbudujemy nastrój

Wiemy jak w montażu zadbać o zbudowanie nastroju i podkreslenie wyjątkowości tego ważnego dnia.

Naprawimy zepsutą pamiątkę

Materiał, który otrzymałeś dalece odbiega od Twoich oczekiwań? Jeszcze nie wszystko stracone! Być może uda sie go oświeżyć dopasować do obecnych standardów.

Montaż filmów weselnych

Jesteś operatorem kamery? Poszukujesz montażysty? Zapraszamy do współpracy!

Jeśli zajmujesz się nagrywaniem filmów weselnych i szukasz osoby, który zajmie się montażem zarejestrowanych materiałów to bardzo dobrze trafiłeś. Korzystanie z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia pozwoli ci zaoszczędzić masę czasu, a co za tym idzie również pieniędzy. Na firmy zapewniające stałe zlecenia czekają atrakcyjne rabaty.

Kreatywność

Zmontujemy przesłane materiały w unikalnej i pomysłowej narracji w zgodzie z najnowszymi trendami.

Niedociągnięcia

Zadamy o ukrycie niedociągnięć powstałych przy procesie nagrywania, takich jak drgania kamery czy skoki ekspozycji.

Selekcja

Wykonamy selekcję przesłanego materiału, w trakcie której wybierzemy momenty nadające się pod kątem jakości i treści.

Doświadczenie

Wiemy jak stworzyć pamiątkę, dzięki której wszyscy będą wracać z uśmiechem i nostalgią do tego szczególnego dnia.

Montaż filmów na YouTube

Prowadzenie kanału na YouTube jest czasochłonnym zajęciem, szczególnie ze względu na bardzo złożony proces postprodukcji treści. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie i znajomość aktualnych trendów pozwolą Ci wejść na wyższy poziom jakości publikowanych na kanale filmów. Podejmując z nami współpracę możesz skupić się na tym co najważniejsze, czyli na nagrywaniu kolejnych materiałów, bez tracenia czasu na montaż filmów i projektowanie miniatur.

Spójna oprawa kanału.

Ważnym elementem, świadczącym o profesjonalizmie udostępnianych materiałów jest spójna oprawa audiowizualna, kojarząca się z danym kanałem. Wliczają się w nią między innymi intro, outro czy animacje zachęcające do podjęcia określonych działań, np. zostawienia subskrybcji czy polubienia pod filmem. Równie ważne, co montaż samego filmu jest odpowiednie zaprojektowanie spójnych i czytelnych w pomniejszeniu miniatur. Mając to na uwadze, zawsze projektujemy miniaturki w oparciu o opracowany wcześniej szablon, dzięki czemu siatka wyświetlanych na kanale filmów sprawia wrażenie przemyślanej i uporządkowanej.

Nie trać czasu

Skup się na kreatywnym produkowaniu treści wideo i nie marnuj czasu na ich edycję.

Bądź unikalny

Wyróżnij swój kanał wysoką jakością treści już na samym początku swojej przygody z YouTube.

Przyciągaj wizów

Zachęć odbiorców przemyślaną, czytelną i spójną siatką miniatur widoczną na kanale.

Przekieruj ruch

Wzbogać filmy o animacje zachęcające do zakupu produktu czy śledzenia social mediów.

ZAMÓW INDYWIDUALNĄ WYCENĘ