faq
najczęściej zadawane pytania

Nie ma ściśle określonego cennika na tego typu usługi. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokonujemy personalnej wyceny zlecenia, po uprzednim przedstawieniu koncepcji przez klienta. Cena jest uzależniona przede wszystkim od ilości pracy, jaką trzeba przy danym projekcie wykonać. Wpływ na nią mają m.in. takie czynniki jak: ilość przesłanych materiałów, szacowany czas trwania filmu czy poziom skomplikowania danego projektu. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać dokładne informacje odnośnie realizacji konkretnego zlecenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tak, jak najbardziej jest możliwość uzyskania faktury VAT, jeśli klient ma takie życzenie.

Czas oczekiwania na gotowy materiał jest sprawą bardzo losową, zależy przede wszystkim od ilości aktywnych zleceń, którymi się zajmujemy. Zawsze przed rozpoczęciem pracy podajemy informację, kiedy można się spodziewać skończonego projektu i sztywno trzymamy się ustalonych terminów.

Nie, bez zgody klienta, skończone projekty nie są nigdzie upubliczniane i rozpowszechniane, nawet w formie portfolio. Dbamy o prywatność projektów, szczególnie takich jak np. filmy weselne, gdzie zleceniodawcy mogą sobie nie życzyć rozpowszechniania materiałów prywatnych i rodzinnych.

Nie udostępniamy materiałów, które do tej pory ukończyliśmy, ze względu na szacunek do prywatności naszych klientów. Dostępny film pokazowy jest oparty na darmowych nagraniach royality-free, dzięki czemu mamy prawo do upubliczniania go, bez konsekwencji związanych z prawami autorskimi. Dostępny showreel jest także pokazem aktualnych umiejętności i możliwości programów, na których pracujemy. Jest on więc najlepszą formą portfolio, jaką możemy Państwu przedstawić.

kontakt@videoart.com.pl

(+48) 883 22 44 19

VIDEO-ART © 2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone.