FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma ściśle określonego cennika na tego typu usługi. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokonujemy personalnej wyceny zlecenia, po uprzednim przedstawieniu koncepcji przez klienta. Cena jest uzależniona przede wszystkim od ilości pracy, jaką trzeba przy danym projekcie wykonać. Wpływ na nią mają m.in. takie czynniki jak: ilość przesłanych materiałów, szacowany czas trwania filmu czy poziom skomplikowania danego projektu. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać dokładne informacje odnośnie realizacji konkretnego zlecenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Czas oczekiwania na gotowy materiał jest sprawą bardzo losową, zależy przede wszystkim od ilości aktywnych zleceń, którymi się zajmujemy. Zawsze przed rozpoczęciem pracy podajemy informację, kiedy można się spodziewać skończonego projektu i sztywno trzymamy się ustalonych terminów.

Na ten moment nie posiadamy odpowiedniego sprzętu, który mogłby zapewnić nagrywanie materiałów wideo na najwyższym poziomie. Zajmujemy się tylko i wyłącznie ich postprodukcją, a więc przed rozpoczęciem współpracy konieczne jest przesłanie do nas uprzednio zarejestrowanych nagrań.

Nie, bez zgody klienta, skończone projekty nie są nigdzie upubliczniane i rozpowszechniane, nawet w formie portfolio. Dbamy o prywatność projektów, szczególnie takich jak np. filmy weselne, gdzie zleceniodawcy mogą sobie nie życzyć rozpowszechniania materiałów prywatnych i rodzinnych.