Projekty graficzne

Tworzenie projektów graficznych

Grafika jest bardzo ważnym i nieodłącznym elementem tworzenia filmów, więc w tym zakresie również jesteśmy w stanie Państwu zapewnić gwarancję najwyższej jakości. Od reklam na bilboardach po wizytówki i strony internetowe – z chęcią podejmiemy każde wyzwanie!

Co otrzymujesz?

  • projekt graficzny oparty o wcześniejsze wytyczne w formacie odpowiadającym jego przeznaczeniu (druk, internet),
  • kilka propozycji do wyboru dla każdego projektu,
  • w przypadku identyfikacji wizualnej - pełną księgę znaku,
  • dokument potwiedzający przekazanie praw autorskich do dzieła,
  • dwie sesje poprawkowe w cenie, wykluczając tworzenie całości lub znacznej części materiału od zera.
tworzenie projektów graficznych

Grafika reklamowa

Reklama dźwignią handlu! Sukces odniesiony przez firmę na rynku w dużej mierze zależy od prowadzonej kampanii marketingowej. Od banerów i ulotek po gadżety i projekty opakowań – zajmiemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych projektów graficznych, by Twoja firma mogła w spójny i profesjonalny sposób zaprezentować swoją ofertę na rynku.

Grafiki internetowe.

Jednymi z najważniejszych elementów, koniecznych do prowadzenia skutecznej kampanii marketingowej w internecie, są banery reklamowe. Ich wyświetlanie zawarte jest w ofercie większości narzędzi do reklam internetowych, takich jak chociażby Google Ads. Mogą też stanowić odniesienie do produktów lub usług reklamowanych w ramach własnej witryny, na przykład prezentować przecenione produkty na innej podstronie. Niezależnie od miejsca, w którym baner zostanie wyświetlony, zawsze spełnia on taki sam cel – musi zachęcić odbiorcę do interakcji z reklamowaną usługą.

projekty reklamowe

Projekty do druku.

Ulotki, plakaty, rollupy czy wizytówki są elementami, których nie może zabraknąć w banku materiałów reklamowych firmy. Zajmujemy się przygotowaniem nowoczesnych, czytelnych i spójnych z identyfikacją wizualną materiałów reklamowych, z myślą o druku zarówno mało- jak i wielkoformatowym. W trakcie pracy zwracamy uwagę na to, żeby przygotowane przez nas projekty spełniały główne założenia i cele każdej reklamy – przyciągały uwagę odbiorcy i zachęcały do skorzystania z oferowanych usług.

grafika reklamowa

Identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna jest niezwykle ważnym elementem w kreowaniu wizerunku marki. Na bazie zdefiniowania stylu projektów, kolorów przewodnich, fontów i logotypu tworzy się kolejne prace graficzne danego brandu. Spójność wszystkich projektów czyni wizerunek firmy bardziej profesjonalnym i podnosi jej świadomość wśród odbiorców. W ramach tworzenia identyfikacji wizualnej, przygotowujemy kompleksową księgę znaków, zawierającą projekty niezbędne w kreowaniu wizerunku marki.

Wizytówki

Stanowią nieodłączny element każdego spotkania biznesowego, o który warto zadbać.

Ulotki

Dwustonne, składane, perforowane - zadbamy, by spełniały swoje zadanie niezaleznie od fromy.

Plakaty

Oferują klarowny przekaz i odpowiednio zaprojektowane z pewnością przykują uwagę.

identyfikacja wizualna

Oprawa graficzna social media

Można powiedzieć, że istnienie firmy w internecie, w dzisiejszych czasach jest już standardem. Social media dają wiele możliwości promocji internetowej i kontaktu z klientami. Profesjonalna oprawa graficzna mediów społecznościowych, powinna więc być istotnym punktem podczas planowania marketingu internetowego. Zajmiemy się zaprojektowaniem wszystkich niezbędnych banerów i szablonów pozwalających prowadzić strony w mediach społecznościowych w spójnej i profesjonalnej estetyce graficznej.

Wizualizacja danych

Przedstawianie suchych danych analitycznych i skomplikowanych informacji w tradycyjnej formie, niekiedy okazuje się być praktyką trudną do zrozumienia przez odbiorców. Nowoczesne infografiki, ilustracje i wykresy sprawiają, że sucha treść staje się łatwa w odbiorze i przyjemna dla oka. Profesjonalna wizualizacja danych w formie graficznej, umożliwi adresatowi w jasny i klarowny sposób zrozumieć prezentowane informacje.

wizualizacja danych
wizualizacja danych
wizualizacja danych

ZAMÓW INDYWIDUALNĄ WYCENĘ